Specjalista ds. Leasingu i Kredytów

Miejsce pracy: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chełm, Chojnice, Ciechanów, Częstochowa, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wlkp., Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wlkp., Piła, Piotrków Tryb., Płock, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Sieradz, Skierniewice, Słupsk, Szczecin, Świnoujście, Tarnobrzeg, Tarnów, Tczew, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zakopane, Zamość, Zielona Góra.Region: cała Polska.

Opis stanowiska:
•    Wsparcie Doradców Klientów w przygotowywaniu ofert, wniosków leasingowych oraz umawianiu spotkań z klientami,
•    Obsługa Klientów GO-leasing – pomoc w wypełnianiu wniosków leasingowych oraz kompletowanie i weryfikacja dokumentów potrzebnych do umów
•    Monitoring procesowanych wniosków leasingowych i kredytowych
•    Współpraca z pracownikami firm leasingowych oraz banków na podległym terenie
•    Obsługa posprzedażowa – regularne kontakty z klientami GO-leasing zgodnie z harmonogramem,
•    Pomoc klientom GO-leasing w różnych sprawach przez cały okres umowy leasingowej (np. likwidacja szkody komunikacyjnej, wznowienie ubezpieczenia, cesja umowy, wcześniejsze zakończenie leasingu).

Oczekiwania:
•    Doświadczenie w branży finansowej lub na rynku B2B – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w firmie leasingowej)
•    Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
•    Profil osobowościowy: zdolności analityczne, dokładność, terminowość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu
•    Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
•    Wykształcenie co najmniej średnie
•    Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem
•    Niekaralność

Oferujemy:
•    Zatrudnienie oraz wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę (możliwość uzgodnienia innej dogodnej dla Kandydata formy zatrudnienia)
•    Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
•    Pełne wdrożenie na stanowisku pracy, szkolenia oraz wsparcie merytoryczne
•    Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego menadżera
Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszę o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych) z podaniem nazwy miesjcowości, w której chciałbyś pracować w tytule wiadomości na adres: biuro@go-leasing.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”.

Abyśmy mogli zapoznać się z Pani/Pana aplikacją, potrzebujemy zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o dopisanie w treści maila z aplikacją następującej klauzuli:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym cv i dokumentach dołączonych, przez GO-leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, w celu prowadzenia procesu aplikacyjnego do sieci partnerskiej GO-leasing, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm., zwane RODO), oraz jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych,  to zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. a RODO. Powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie i świadomie. Jestem świadoma/y, że zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez poinformowanie GO-leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ale uniemożliwi to dalsze prowadzenie procesu aplikacyjnego.

Obowiązek Administratora - sprawdź!

dministratora - sprawdź!