twitter

Nasz Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z zespołem Centrali GO-leasing. Atuty, które wykorzystujemy w rozmowach z klientami oraz partnerami biznesowymi to: wiedza, doświadczenie, rzetelność oraz dyspozycyjność. Skontaktuj się z nami – postaw na zaufanych ekspertów!

 

Grzegorz OlszewskiGrzegorz Olszewski Dyrektor Generalny GO-leasing Executive MBA, Certyfikowany Trener Biznesu  698 647 649  grzegorz.olszewski@go-leasing.pl
Lidia OlszewskaLidia Olszewska Dyrektor ds. Administracyjno-Organizacyjnych  698 685 463  lidia.olszewska@go-leasing.pl
Robert BieńkowskiRobert Bieńkowski Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Dyrektor Oddziału w Warszawie, Członek Rady Rozwoju GO-leasing, MBA  601 29 92 29  robert.bienkowski@go-leasing.pl
Krzysztof TerskiKrzysztof Terski Kierownik ds. Szkoleń i Wsparcia Sprzedaży, Certyfikowany Trener Biznesu  668 168 910  krzysztof.terski@go-leasing.pl
Anna CeberekAnna Ceberek Starszy specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży  728 843 086  anna.ceberek@go-leasing.pl
Justyna Byczkowska-ŚlęzakJustyna Byczkowska-Ślęzak Analityk Biznesowy  728 994 719  justyna.byczkowska@go-leasing.pl
Dariusz ŻabaDariusz Żaba Dyrektor Oddziału w Olsztynie, Członek Rady Rozwoju GO-leasing  728 890 540  dariusz.zaba@go-leasing.pl
Michał NowotkoMichał Nowotko Kierownik ds. ubezpieczeń  728 922 952  michal.nowotko@go-leasing.pl
Monika PłochockaMonika Płochocka Doradca Klienta  728 897 001  monika.plochocka@go-leasing.pl
Robert GrzymałaRobert Grzymała Doradca Klienta  533 070 515  robert.grzymala@go-leasing.pl
Krzysztof OlszewskiKrzysztof Olszewski Specjalista ds. Obsługi Klienta  604 945 940  krzysztof.olszewski@go-leasing.pl
Zbigniew PrzetakiewiczZbigniew Przetakiewicz Doradca Klienta  728 913 394  zbigniew.przetakiewicz@go-leasing.pl

Rada Rozwoju GO-leasing