twitter
facebook

E-Leasing Day 2018

eleasingday6

Związek Polskiego Leasingu w strategii działania, przyjętej na lata 2018-2020, zarysował obszary priorytetowe dla sektora. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów organizacji jednoznacznie wynika, że jednym z istotniejszych kierunków rozwoju branży w kolejnych latach będzie digitalizacja procesu leasingowego.

Aby odpowiednio przygotować się do tej zmiany, ZPL postanowił zorganizować „E- Leasing Day”, pierwsze tego typu wydarzenie, w całości poświęcone digitalizacji leasingu. Ta jednodniowa konferencja, która odbędzie się 19 kwietnia br. w Warszawie w Hotelu Double Tree by Hilton, umożliwi wymianę myśli i doświadczeń najważniejszych ekspertów branży leasingowej, dostawców usług i rozwiązań IT i ekspertów zewnętrznych, zainteresowanych dyskusją o cyfrowej przyszłości branży leasingowej.

Spotkanie otworzy debata, dotycząca „Przyszłości branży leasingowej w cyfryzującym się otoczeniu gospodarczym”. Inne poruszane zagadnienia to m.in. cyfryzacja dokumentów, Digital Onboarding klienta biznesowego czy nowatorskie rozwiązania w zakresie obsługi klienta w kanale elektronicznym. Agenda spotkania jest dostępna TU.

Konferencja jest przygotowywana przy bezpośrednim zaangażowaniu członków Grupy ds. Digitalizacji Związku Polskiego Leasingu, jako reprezentacji firm członkowskich zainteresowanych tym tematem.

Data publikacji: 16/04/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce