twitter
facebook

GOnews: GO-leasing członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców

go news ico7

GO-leasing Sp. z o.o. została z końcem października 2018 r. przyjęta w poczet członków Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl.

- Jednoczą nas wspólne cele. Zarówno Federacja jak i Ogólnopolska Sieć Brokerów Leasingu GO-leasing pragnie wspierać polskich przedsiębiorców w wykorzystaniu najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi, a tym samym wspierać polską gospodarkę – mówi Grzegorz Olszewski, prezes zarządu GO-leasing.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców w Polsce, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w Polsce oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej. Federacja, dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów, pragnie stworzyć silną organizację mającą wpływ na kształtowanie w Polsce nowoczesnego środowiska pracy.


przedsiebiorcy federacja


 

GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami.
Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, jednej z najbardziej liczących się organizacji, skupiającej blisko 100 przedsiębiorstw z branży finansowej i działającej od blisko 20 lat. Spółka GO-leasing wierzy, że zaufanie to podstawa, dlatego poddała się audytowi zasad obsługi klienta oraz etyki działań wewnętrznych i rynkowych uzyskując Certyfikat Etyczny. Więcej informacji znajdziesz na stronie KPF.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club.
Gazeta Finansowa, za nasze flagowe rozwiązanie LEASING ALL INCLUSIVE przyznała nam wyróżnienie "Najlepszy Produkt dla MSP 2018" w ramach projektu "Turbiny Polskiej Gospodarki".


Data publikacji: 30/10/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce