twitter
facebook

GOnews: Pierwsze urodziny LeasinGOnline i GO-bota

1gonews new46

Mija właśnie rok, od startu innowacyjnej platformy "LeasinGOnline" oraz "GO-bot", przez które firmy mogą bardzo szybko obliczyć ratę leasingu, złożyć wniosek i natychmiast poznać decyzję leasingową, a to wszystko po raz pierwszy w całości online.

- Wsłuchując się w głosy przedsiębiorców, stworzyliśmy narzędzia, dzięki którym szybko prosto, wygodnie i bezpiecznie, ale przede wszystkim całkowicie online, sprawdzić a następnie zrealizować finansowanie wybranego przedmiotu niezbędnego do prowadzenia własnej działalności
- mówi Grzegorz Olszewki, prezes zarządu i dyrektor generalny spółki GO-leasing.

Rzeczywiście, przyszli klienci juz w 15 sekund mogą poznać już pierwszą symulację miesiecznej raty na podstawie wybranych przez siebie parametrów finansowania. Już w drugim kroku, uzupełniając dane dotyczące samego przedmiotu, jak i własnej firmy, klient składa swój wniosek, co nie zajmuje więcej niż 5 min., by w ciągu 10 s. uzyskać już wstępną decyję leasingową. Jeśli decyzja będzie na tak - praktycznie w ciągu 12 godzin, GO-leasing jest w stanie podpisać umowę z klientem. Jeśli, któryś z parametrów będzie odbiegał od wymagań jednej z 38 firm leasingowych, doradca przedstawi klientowi możliwości rozwiązania problemu.

- Przez ostatni rok naliczyliśmy ponad 2 miliony kalkulacji na kilkaset różnych przedmiotów. Jak widać oddaliśmy w ręce klientów proces doboru odpowiednich parametrów tak, by ostateczna kalkulacja była jaknabardziej dopasowana do ich chęci i możliwości finansowych - zaznacza Olszewski.

leasingonline rok3

 Drugim narzędziem, które wystartowało rok temu jest "GO-bot" - pierwszy na świecie chatbot wspierający zakup leasingu na platformie Messenger i Instagram. Przy zmieniających się nawykach korzystania ze współczesnych mediów, gdy liczy się czas i prostota, bot wyręcza doradców z zadawania listy niezbednych pytań, może jednocześnie obsłużyć nielimitowaną liczbę klientów, a sami klienci mogą dokonać kalkulacji w dowolnym czasie i miejscu przez telefon, tablet, czy komputer. Tak się złożyło, że premiera "GO-bota" miała miejsce w przeddzień corocznego "Dnia Bota".

W sumie przez ostatni naliczyliśmy z powyższych narzedzi ponad 2200 leadów sprzedażowych, nie wliczając w to kolejnych uzyskanych drogą telefoniczną.

Z analizy GO-leasing wynika, że stanowcza większość leadów stanowiły te dotyczące finansowania samochodów osobowych i dostawczych, a dalej maszyny i urządzenia. Klienci mogą w ten spsób składać zapytania i wnioski zarówno na przedmioty nowe i używane, wszystkich marek i modeli.

Olsztyńska spółka GO-leasing, największy polski broker leasingu i kredytów samochodowych jeszcze w tym roku wystartuje z kolejną nowością, która wyjdzie naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, ale i osób prywatnych.

Tagi: leasing online, gobot, chatbot, leasing, leasingonline

Data publikacji: 09/12/2020

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

799 350 537

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce