twitter
facebook

Korzyści z posiadania kart paliwowych

karta paliwowa

Długoterminowe wynajmowanie auta (czyli tak zwany full service leasing) oferuje klientom wiele atrakcyjnych pakietów usług dodatkowych. Jednym z takich dodatków jest karta paliwowa. Wśród leasingobiorców decydujących się na podpisanie umowy z pełnym zakresem dodatków zyskuje ona ogromną popularność, co powoduje dużą częstotliwość regulowania należności na stacjach paliw właśnie przy pomocy tych kart.

Ogromną zaletą karty paliwowej jest umożliwienie dużo efektywniejszej kontroli nad wydatkami oraz znacznie klarowniejszej analizy poniesionych kosztów. Każdy leasingobiorca używający kart paliwowych posiada dostęp do zwięzłych i czytelnych raportów, na których taką analizę kosztów może oprzeć. Kolejnym plusem jest ułatwienie w  rozliczeniach między przedsiębiorstwem a stacją paliw, ponieważ dane o transakcjach są systematycznie wprowadzane do systemów oraz regularnie aktualizowane w bazie danych. Dzięki temu operator ma możliwość wystawienia faktury zbiorczej z wyodrębnionymi kosztami tworzonymi przez konkretne pojazdy. Łatwiejszy wgląd do tych danych pozwala dostosować plan rozwoju firmy w stosunku do ponoszonych wydatków.

Dodatkowo klienci korzystający z kart paliwowych mogą liczyć na częste rabaty, które przysługują nie tylko na paliwo, ale również na myjnie samochodowe czy inne liczne artykuły poza paliwowe. Karta umożliwia również regulowanie opłat za przejazdy na autostradach. Jest to duży komfort dla kierowcy, który nie musi mieć przy sobie praktycznie żadnej gotówki.

Wysoka popularność korzystania z kart paliwowych sprawiła, że obecnie praktycznie każdy znaczący koncern paliwowy na polskim rynku posiada je w swojej ofercie. Łącznie dzięki emitowanym kartom kierowcy zyskują możliwość  użytkowania około 35 tysięcy stacji paliw na terenie całej Europy.

Każda karta paliwowa jest przydzielana do konkretnego numeru rejestracyjnego pojazdu, wymaga również podpisania niezależnej od umowy leasingowej umowy na jej użytkowanie przez leasingobiorcę.

Przydatne linki:

https://www.autocentrum.pl/publikacje/porady/karty-paliwowe-wygoda-tankowania-zestawienie/

https://karta-paliwowa.pl

Data publikacji: 20/01/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce