twitter
facebook

Najnowszy Magazyn "Franchising" o sieci GO-leasing

eks3

W najnowszym wydaniu miesięcznika FRANCHISING m.in. o Sieci Partnerskiej GO-leasing, planach rozwoju, nowej strategii, rebrandingu oraz warunkach i korzyściach przystąpienia do sieci - opowiada Grzegorz Olszewski - Prezes Zarządu GO-leasing.

Grzegorz Olszewski, pomysłodawca sieci partnerskiej GO-Leasing, nie kryje zadowolenia z tempa, w jakim rozwija się jego koncept w ostatnich latach. Liczba oddziałów pod jego szyldem osiągnęła 60 i, jak twierdzi właściciel, jest to optymalny poziom. Podkreśla przy tym, że jest gotów do rozmowy z nowymi kandydatami, bo co roku w sieci dochodzi do zmiany 5-7 partnerów, którzy z różnych względów kończą działalność.

- W ostatnim roku pracowaliśmy przede wszystkim nad wzrostem wolumenu transakcji leasingowych. Z powodzeniem, bo udało się go podnieść o 43 proc. W 2017 roku wyniósł ponad 150 mln zł. Moim celem jest podwojenie tego wyniku do końca dekady – zapowiada Grzegorz Olszewski.

W jego osiągnięciu mają pomóc inwestycje w rozwój centrali zarządzającej siecią. Jej skład powiększył się ostatnio o osoby odpowiedzialne za marketing, analizę finansową oraz koordynatora sieci partnerskiej. Partnerom oddano do dyspozycji system informatyczny usprawniający proces rozliczeń oraz zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz narzędzia analityczne. Franczyzodawca pracuje również nad rozwojem oferty dla klientów. Ukoronowaniem zmian ma być nowa strategia marki, której wdrażanie rozpocznie się w połowie roku.

POZNAJ OFERTĘ USŁUG GO-LEASING >

- Chcemy odświeżyć nasze logo i wygląd oddziałów. Nowy wizerunek sieci ma korespondować ze strategią, zgodnie z którą chcemy być jeszcze bardziej mobilni i nastawić się na obsługę mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Ten obszar rynku jest dla nas szczególnie atrakcyjny, bo firmy z tego segmentu są często poza zainteresowaniem największych korporacji leasingowych, a przecież również potrzebują i szukają sposobów finansowania środków trwałych – tłumaczy Grzegorz Olszewski.

POZNAJ WYMAGANIA I KORZYŚCI DLA NOWYCH PARTNERÓW >

Jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci GO-leasing wynosi 13,9 tys. zł netto. Oprócz tego franczyzobiorca powinien przewidzieć 5-10 tys. zł na uruchomienie biura. Opłata miesięczna to 1,5 tys. zł, ale przez pierwsze pół roku współpracy partnerzy odprowadzają do centrali 1 tys. zł. Średnia miesięczna prowizja wypłacana w sieci GO-Leasing wynosi ok. 11,5 tys. zł, zaś najlepsi osiągają miesięczne wynagrodzenia w kwotach 60-70 tys.

ZOSTAŃ DYREKTOREM NOWEGO ODDZIAŁU >

    

fran1 fran2 fran3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fran5fran6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data publikacji: 09/05/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce