twitter
facebook

Zaufanie to podstawa: Certyfikat Etyczny dla GO-leasing

ety

Uczciwość, działanie na rzecz i dla dobra klienta oraz rynku finansowego, to podstawa działań GO-leasing sp. z o.o. To także wskaźniki audytu dotyczącego zasad obsługi klienta oraz etyki działań wewnętrznych i rynkowych firm skupionych w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych. Dumnie informujemy, że Spółka GO-leasing przeszła pozytywnie powyższy audyt i otrzymała CERTYFIKAT ETYCZNY.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych działa od 1999 roku i skupia kluczowe przedsiębiorstwa z rynku finansowego w Polsce, w tym banki, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, zarządzające informacją gospodarczą, wierzytelnościami, sprzedające produkty tzw. odwróconej hipoteki oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej. Do tego Związku Pracodawców należy także od czerwca 2017 r. GO-leasing sp. z o.o.

Głównym celem Konferencji jest doskonalenie środowiska biznesowego, inicjowanie wymiany wiedzy i doświadczeń. Szczególną rolę chce odgrywać w zachowywaniu profesjonalizmu, wzajemnego szacunku i poszanowania zasad etycznych przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym w Polsce.
Każdy członek KPF powinien przestrzegać przyjętych standardów etycznych, których przestrzeganie weryfikuje Audyt Etyczny oparty o zbiór ogólnych norm moralnych i prawo Rzeczypospolitej Polskiej. Pozytywny wynik audytu skutkuje przyznaniem firmie Certyfikatu Etycznego.

- Od 5 lat działania GO-leasing, naszym priorytetem jest dbałość o profesjonalizm rozumiany jako wiarygodność, uczciwość, nieprzeciętna wiedza, odpowiedzialność, wysoka etyka zawodowa, ale też umiejętność dopasowania się do aktualnej potrzeby i sytuacji życiowej klienta, czy niezależność – mówi Grzegorz Olszewski, Prezes Zarządu GO-leasing sp. z o.o.

- Od dziś mamy to czarno na białym – żartuje Grzegorz Olszewski, założyciel GO-leasing, ale dodaje zarazem, że to ważne zobowiązanie dla firmy. - Nie chcemy stać w miejscu, bo kto stoi ten się cofa. Dlatego już dziś stawiamy sobie kolejne wyzwania na nowy rok, aby jakość pracy, obsługi i samych oferowanych usług były zawsze na najwyższym poziomie – wyjaśnia prezes GO-leasing.

certyfikatetyczny2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i Certyfikatu Etycznego na www.kpf.pl.

Data publikacji: 26/01/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

668 453 452

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce