Jak to działa

Jak działa Leasing online

 

Dzięki Leasing online firmy GO-leasing możesz policzyć, złożyć wniosek, poznać decyzję i podpisać umowę na leasing: pojazdów, maszyn i urządzeń nowych i używanych dowolnej marki.
Innowacyjna wyszukiwarka Leasing online pozwala znaleźć dowolny przedmiot w niemal wszystkich kategoriach środków trwałych i obliczyć wysokość raty w dowolnych i możliwych konfiguracjach dla danego przedmiotu (opłata wstępna, wykup końcowy, okres umowy).

  Leasing online działa szybko, prosto, wygodnie i bezpiecznie.

 
SZYBKO

Leasing online przejdziesz w 4 krokach:

1. Kalkulacji raty leasingu (do 15 s.)  zobacz >
2. Wypełnienia i złożenia wniosku (do 5 min.)  zobacz >
3. Akceptacji decyzji leasingowej (do 30 s.)  zobacz >
4. Podpisania umowy (do 12 godz.)  zobacz >

Cały proces możesz więc zamknąć nawet w ciągu jednego dnia roboczego.
Żaden etap nie wiąże się dla Ciebie z konsekwencjami finansowo-prawnymi, aż do momentu podpisania umowy i odebrania przedmiotu leasingu.

PROSTO

Leasing online to narzędzie intuicyjne, a w przypadku niejasności otrzymasz dedykowane podpowiedzi.
Na każdym etapie Leasing online możesz też do nas zadzwonić, napisać lub użyć czatu, aby zadać dodatkowe pytania, wyjaśnić wątpliwości, czy skontaktować się z prowadzącym Twoją sprawę doradcą GO-leasing.

WYGODNIE

Z naszego narzędzia korzystasz kiedy chcesz, gdzie chcesz i na urządzeniu, na którym Ci najwygodniej.
Leasing online działa 24/7, więc swoją kalkulację, wniosek i wstępną decyzję otrzymasz o każdej porze.
Abyś był pewien, że Twój wniosek wraz z wygenerowaną decyzją został przez nas przyjęty, otrzymasz od nas informację na ekranie komputera, tabletu czy telefonu, a także na podany przez Ciebie adres mailowy.
W ciągu max. 2 godz. roboczych od otrzymania decyzji doradca GO-leasing skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić zgłoszenie. Jeśli decyzja nie będzie pozytywna, wyjaśni on co było jej powodem oraz zaproponuje inne rozwiązanie dopasowane do Twoich planów i możliwości, które będziesz mógł rozważyć i z nami zrealizować.

BEZPIECZNIE

Pamiętaj, że złożenie wniosku wymaga wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z RODO i bez niej nie podejmujemy żadnych działań w stosunku do Ciebie.
Twoje dane są szyfrowane oraz bezpiecznie przetwarzane, a zgoda na to może być przez Ciebie w dowolnym momencie wycofana.

 

FAQ
 • Co mogę sfinansować przez Leasing online?

  Korzystając z Leasing online jako firma uzyskasz ofertę na leasing: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli, skuterów i quadów.

  Platforma Leasing online pomoże także dostać leasing na maszyny budowlane i drogowe, wózki widłowe, urządzenia gastronomiczne i spożywcze, maszyny rolnicze i leśne oraz maszyny produkcyjne.

  Online obliczysz, złożysz wniosek i poznasz wstępną decyzję, na leasing jachtów, motorówek, sprzętu wodnego, sprzętu medycznego, stomatologicznego, kosmetycznego i fitness, rowerów, sprzętu IT i oprogramowania, wyposażenia budynków i lokali i wiele innych.

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami
 • Czy korzystanie z Leasing online jest płatne?

  Platforma Leasing online jest całkowicie bezpłatna, dostępna 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu.

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami
 • Czy mogę korzystać z Leasing online jest dostępna na smartfony?

  Tak. Z Leasing online skorzystać na komputerze, tablecie i smartfonie. Sam wybierasz miejsce i czas.

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami
 • Jak długo trwa proces w Leasing online?

  Ratę przedmiotu Leasing online obliczysz - dzięki innowacyjnemu kalkulatorowi leasingowemu firmy GO-leasing w ver. 2.0 - max. w 15s. Uzyskaną wysokość raty, możesz później dostosować pod swoje potrzeby, dobierając inne parametry opłaty wstępnej, wykupu, czy okresu umowy.

  Po wyrażaniu zgód i podaniu danych kontaktowych, możesz złożyć wniosek leasingowy, w którym większość danych będziesz miał już automatycznie uzupełnionych, więc wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 min.

  Wysyłając wniosek Leasing online uzyskasz wstępną decyzję leasingową w 30 sekund (zwykle nie dłużej niż 10 s.).

  Jeśli będzie pozytywna podpiszesz umowę na Leasing online nawet w 12 h roboczych z jednym z naszych 120 ekspertów na ternie całego kraju.

  Jeśli Twój wniosek będzie wymagał dodatkowych informacji, skontaktuje się z Tobą nasz doradca, aby pomóc Ci uzyskać najlepsze rozwiązanie.

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami
 • Jakie są konsekwencje finansowe i prawne złożenia wniosku leasingowego przez LeasinGOnline?

  Zarówno kalkulacja raty, złożenie wniosku, jak i wstępna decyzja leasingowa nie jest ofertą w rozumieniu art.66 KC i zostanie ona ostatecznie potwierdzona dopiero po analizie wniosku przez firmę leasingową.

  Wysyłając wniosek – który nie wiąże się nadal z żadnymi konsekwencjami finansowymi czy prawnymi, uzyskasz w 30 sekund (zwykle nie dłużej niż 10 s.) wstępną decyzję leasingową.

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami