twitter
facebook

Gazeta Finansowa: "Leasing All Inclusive" GO-leasing Najlepszym Produktem dla MSP 2018!

ico gf

"Gazeta Finansowa" przyznała dziś (28.09.2018 r.) wyróżnienia w ramach projektu "Turbiny Polskiej Gospodarki".

Wśród nagrodzonych firm, znalazła się gólnopolska sieć brokerów leasingu GO-leasing Sp. z o.o. z innowacyjną ofertą "Leasing All Inclusive".

To według specjalistów "Najlepszy Produkt dla MSP 2018" w kategorii leasing.

Turbiny Polskiej Gospodarki to cykliczny raport Gazety Finansowej, w którym prezentowane są najlepsze produkty dla Małych i Średnich Przedsiębiorców, a także publikuowane wyniki finansowe małych i średnich firm obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Leasing All Inclusive, to usługa, która jest odpowiedzią na trzy najważniejsze oczekiwania klientów związane z używaniem firmowego auta: wybór samochodu, optymalne finansowanie (leasing), serwis.

Dzięki współpracy GO-leasing z ponad 100 dealerami samochodowymi oraz blisko 40 firmami leasingowymi, Klienci w jednym miejscu i czasie mają dostęp do atrakcyjnych ofert 36 marek samochodów wraz z najbardziej dopasowaną formą finansowania oraz serwisu.

- Dzięki Leasingowi All Inclusive Klienci przede wszystkim oszczędzają czas i pieniądze. To profesjonalni doradcy GO-leasing na podstawie analizy potrzeb, dobierają i wyszukują najbardziej optymalne gotowe rozwiązania: samochód wraz z leasingiem i serwisem - mówi Grzegorz Olszewski, prezes zarządu spółki GO-leasing.

- Połączenie atrakcyjnych rabatów flotowych wraz z najkorzystniejszą ofertą finansowania tworzy efekt synergii w postaci bardzo niskiej miesięcznej raty leasingowej w stosunku do wartości samochodu - dodaje Olszewski.

Leasing All Inclusive dopasowuje się do potrzeb przede wszystkim małych i średnich firm oferując: niską ratę (opłaty za rzeczywiste zużycie pojazdu), gwarantowaną wartość końcową pojazdu (wykup jest jedynie opcją), stałe koszty serwisowe (brak niespodzianek i nieprzewidzianych napraw podczas eksploatacji), wygodę i kompleksową obsługę na telefon (serwis, likwidacja szkody), pełną mobilność (samochód zastępczy na czas naprawy), komfort (klienci szukający używanych aut – za podobną ratę mogą jeździć nowym autem, klienci szukający nowego auta – mogą jeździć autem o klasę wyższą), znaczącą poprawę płynności finansowej (brak opłaty wstępnej i niskie raty) oraz indywidualną opiekę doradcy GO-leasing (doradztwo w doborze samochodu i struktury leasingu, pomoc w czasie trwania umowy, mobilność i dostępność).

https://go-leasing.pl/themes/goleasing-responsive/images/leasing_all_inclusive_przycisk.png


GO-leasing
to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych.
Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu Klient wie, gdzie otrzyma leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej. 

dyplom turbinyJesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, jednej z najbardziej liczących się organizacji, skupiającej blisko 100 przedsiębiorstw z branży finansowej i działającej od blisko 20 lat.

Spółka GO-leasing wierzy, że zaufanie to podstawa, dlatego poddała się audytowi zasad obsługi klienta oraz etyki działań wewnętrznych i rynkowych uzyskując Certyfikat Etyczny. Więcej informacji znajdziesz na stronie KPF.

Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club.

 

 

Data publikacji: 28/09/2018

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

799 350 537

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce