twitter
facebook

O nas

GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 90 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej.  

Największa sieć brokerów leasingu – z kim współpracujemy?

Z GO-leasing współpracuje duża grupa firm z różnych branż. Dzięki temu proponujemy finansowanie różnych przedmiotów – nie tylko leasingu samochodów, ale także maszyn rolniczych, sprzętów IT i innych. Stale poszerzamy grono naszych kontrahentów, aby móc w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów – szybciej, dokładniej, lepiej i taniej w porównaniu z innymi firmami na rynku.

Firmy, z którymi współpracujemy to m.in.: AEROleasing, akf leasing, Alior Leasing, Alphabet Polska FM, Athlon Car Lease, Autokapital, AVIS Lease, PKO Leasing (dawniej: Bankowy Fundusz Leasingowy), BETAD Leasing, BGŻ BNP Paribas, BPS Leasing, BREWE Leasing, mLeasing (dawniej BRE Leasing), Santander Leasing (dawniej: BZWBK Leasing), Cofidis SA, Defend Insurance, Econocom, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), ENERGO-UTECH SA, Faktoria, FGA Leasing, FINES SA, FININWEST, Getin Fleet, Grenke Leasing, Finserv, Idea Fleet, Idea Getin Leasing, PEAC Finance (dawniej: IKB Leasing), Impuls Leasing,  Internetowy Fundusz Leasingowy, Kangoor, Leaselink, Leasing Plus, Leasing Polski, Masterlease (Futura Leasing), MBR Leasing, Millennium Leasing, MOGO Finance, NEST Bank, Noble Finance, Pekao Leasing, Polska Platforma Kredytowa, Pragma Faktoring, Q4 LEASING, SG Equipment Leasing (Societe Generale), Smart11, Stefczyk Leasing, VEHIS.

Współpracujemy z DEKRA Polska w zakresie wycen pojazdów, maszyn i urządzeń.

Dlaczego warto wybrać usługi GO-leasing?

Przykładamy dużą uwagę nie tylko do jakości oferowanych usług. Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl. Posiadamy certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo", a także jesteśmy laureatem nagrody "Kosynierzy Przedsiębiorczości 2017", przyznawanej przez Business Centre Club.

Gazeta Finansowa, za nasze flagowe rozwiązanie LEASING ALL INCLUSIVE przyznała nam w 2018 r. wyróżnienie "Najlepszy Produkt dla MSP 2018" w ramach projektu "Turbiny Polskiej Gospodarki".


Trzy lata później wspomniana Redakcja wyróżniła nas kolejnym tytułem: "Perły Polskiego Leasingu 2021" za usługę "Leasing z gwarancją z zwrotu".

Nasze wartości

Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom jak najwyższej jakości oferowanych usług finansowych. Wysokie standardy obsługi Klientów to dla nas norma, a nie obietnica.

Wartości, którymi kierujemy się na co dzień to:

1.    Profesjonalizm.

2.    Uczciwość oraz wysoka etyka zawodowa.

3.    Odpowiedzialność.

4.    Dbałość o interes Klientów.

5.    Niezależność.

Najniższe oprocentowanie leasingu i kredytów samochodowych to nie wszystko! Co nas jeszcze wyróżnia?

 • Nowoczesne, innowacyjne i wygodne narzędzia wspierające zakup leasingu w konfiguracjach określonych przez Klienta.

  LeasinGOnline - dzięki autorskiej i innowacyjnej platformie w 15 sekund wyliczysz ratę leasingu dla firmy dowolnego samochodu, maszyny i urządzenia. Realna kalkulacja raty pozwala w 5 min. złożyć wniosek leasingowy, a w kolejne 10 s. poznasz już decyzję leasingową. I to wszytsko ONLINE!
  Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w max. 2h i jeśli będziesz chciał, umowę podpiszesz bezpośrednio z jednym z naszych ponad 100 doradców nawet w 12 godzin!
  SPRAWDŹ WYGODNY LEASING PRZEZ INTERNET >

  GO-bot
  - jesteś na spotkaniu, konferencji, a może w podróży? Chcesz szybko otrzymać odpowiedź przez..chata? Skorzystaj z pierwszego na rynku bota wspierającego zakup leasingu przez Messengera!
  WYPRÓBUJ LEASING PRZEZ GO-BOT >
 • Prawdopodobnie pierwsza na świecie oferta leasingu samochodu z gwarancją rezygnacji w każdej chwili bez konsekwencji. To Ty decydujesz czy chcesz dotrwać z umową do terminu zapisanego w umowie, czy też wolałbyś wcześniej zakończyć umowę nie ponosząc przy tym przykrych konsekwencji. Nie ważne czy wziąłeś samochód na firmę czy jako konsument, czy prowadzisz firmę od 10 lat czy od wczoraj, czy chcesz zrezygnować bo straciłeś pracę, czy wypróbować inne ciekawe auto. Rezygnujesz kiedy chcesz!
 • Największy w Polsce outlet nowych samochodów w finansowaniu dostępnych od ręki. Wybieraj spośród 25 najpopularniejszych marek samochodów. Ponad 5000 aut, w tym 3000 dostepnych od ręki z wyjątkowym finansowaniem dla firm i konsumentów.
 • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na finansowanie, aż do zakończenia umowy.
 • Bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych oraz kredytów samochodowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
 • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują banki i firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
 • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście płynności finansowej oraz korzyści podatkowych.
 • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu i kredytów samochodowych w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków finansowania na rynku!
 • Bezpieczeństwo transakcji. Klienci GO-leasing mogą zawsze liczyć na naszą dyskrecję i poufność przekazywanych informacji. Przestrzegamy zasad tajemnicy bankowej oraz ochrony danych osobowych. Oferujemy usługi wyłącznie renomowanych banków i firm leasingowych o stabilnej pozycji rynkowej.
 • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni. Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce. Znajdź najbliższy oddział!

Znajdź nasz oddział

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce