twitter

Sieć partnerska GO-leasing

Dołącz do najlepszych!

“Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.”

Peter Drucker

  • Masz już dość pracy w korporacyjnej rzeczywistości?
  • Szukasz nowego pomysłu na życie zawodowe?
  • Niezależność i swoboda w działaniu jest tym, co cenisz sobie najbardziej?
  • Interesuje Cię budowanie własnego biznesu, który będzie przynosił stabilne dochody przez długie lata?

Jeśli TAK – dołącz do nas jako:

DYREKTOR ODDZIAŁU – NIEZALEŻNY PARTNER BIZNESOWY

GO-leasing to dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć niezależnych brokerów leasingu. Obecnie działamy w 60 oddziałach w całej Polsce – obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Do obsadzenia pozostały już tylko 4 placówki GO-leasing.

Współpracujemy na bardzo dobrych warunkach z ponad 30 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami – dzięki temu mamy dostęp do szerokiej oferty leasingu, kredytów samochodowych oraz kredytów dla firm.

Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań.

W związku z dalszą budową partnerskiej sieci oddziałów GO-leasing w całej Polsce (pozostało do obsadzenia już tylko 4 lokalizacji) zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, ukierunkowane na sukces, otwarte na innowacyjne rozwiązania, kreatywne, a także pozytywnie nastawione do życia i ludzi.

UWAGA! To nie jest Franczyza!

Współdziałamy na równorzędnych partnerskich zasadach. Nasza umowa jest krótka i prosta – nie stosujemy zakazu konkurencji ani innych zbędnych obowiązków, ograniczeń czy kar, charakterystycznych dla systemów franczyzowych. Nie używamy także żadnych sposobów (zarówno ukrytych jak i jawnych) potrącania Twoich prowizji.

NASZE OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW:

•   Środki finansowe niezbędne do uruchomienia swojej firmy i biura będącego oddziałem GO-leasing.

•   Doświadczenie w sprzedaży lub prowadzeniu własnego biznesu – minimum 1 rok (mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub rynku B2B).

•   Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi.

•   Profil osobowościowy: zdolności analityczne, dokładność, terminowość, wytrwałość, silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu i pracy, zdolność szybkiego uczenia się, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

•   Wykształcenie co najmniej średnie.

•   Wiedza z zakresu księgowości, podatków, leasingu oraz narzędzi finansowania przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem.

•   Niekaralność.

Jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci GO-leasing wynosi 13.900 pln + VAT.

W ZAMIAN OTRZYMASZ OD NAS:

•   9-dniowe profesjonalne szkolenie sprzedażowe, dostosowane do specyfiki naszego biznesu, prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków z udokumentowanymi sukcesami, dzięki którym poznasz tajniki  i metody sprzedaży naszych produktów oraz będziesz potrafił radzić sobie z konkurencją i skutecznie finalizować transakcje z Klientami.

•   Komfortowe warunki szkoleniowe w 3-gwiazdkowym hotelu biznesowym (noclegi oraz catering w czasie szkolenia – bez dodatkowych kosztów), grupy szkoleniowe liczące maksymalnie 8 osób – takie warunki gwarantują efektywną pracę, głównie w formie praktycznych warsztatów dających gotowy know-how do natychmiastowego wykorzystania w biznesie.

•   Follow up – cykliczne cokwartalne 3-dniowe warsztaty i spotkania szkoleniowe Partnerów dające możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz wymiany doświadczeń w dynamicznie rozwijającym się zespole – dla nas najważniejsi są ludzie, którzy tworzą sieć partnerską i dlatego stawiamy na ich rozwój! Nasze długoletnie doświadczenia w pracy z ludźmi w biznesie dowodzą, że podstawą do długofalowego nabycia umiejętności jest model: praktykowanie – konfrontacja – korekta – zamrożenie.

•   Mentoring i coaching pod opieką doświadczonego trenera i menadżera sprzedaży – jeśli oczywiście będziesz tym zainteresowany.

•   Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu oddziału GO-leasing (biznes plan, lokalizacja, urządzenie biura, itp.) – dzięki temu unikniesz kosztownych błędów i zbędnych wydatków, a także zaoszczędzisz na sprawdzonych rozwiązaniach.

Zobacz jak wygląda przykładowe biuro oddziału

•   Sprawdzony i potwierdzony sukcesami kompletny model biznesowy – oszczędzasz mnóstwo czasu, nie musisz wyłamywać już otwartych przez nas drzwi!

•   Pakiet unikatowych narzędzi, dzięki którym będziesz sprawnie obsługiwał Klientów. (m.in. kalkulator leasingowy – w 60 sek. przygotujesz ofertę każdej firmy leasingowej, porównasz i przeanalizujesz oferty konkurencji, skorzystasz z już przygotowanych praktycznych formularzy, wzorów dokumentów, itp.)

•   Swój własny dedykowany system CRM z bazą Klientów – łatwe w obsłudze narzędzie dostępne online, zaprojektowane z myślą o naszym biznesie, przez co zarządzanie kontaktami z Klientami oraz lejkiem sprzedaży będzie banalnie proste.

•   Wsparcie marketingowe, merytoryczne i produktowe po uruchomieniu oddziału przez cały okres Twojego uczestnictwa w sieci.

•   Uruchomienie rozbudowanej strony internetowej Twojego oddziału z ok. 30 podstronami, kalkulatorami i innymi narzędziamiz dostępem do systemu CMS, dzięki któremu będziesz mógł dodawać lub zmieniać zawartość strony oraz pozyskiwać Klientów przez Internet. Przykład strony oddziałowej: www.wroclaw.go-leasing.pl

•    Sprawdzony i skuteczny model systematycznego pozyskiwania Klientów zainteresowanych leasingiem (tzw. leadów sprzedażowych).

•   Dostęp do unikalnej i nieustannie rozwijającej się bazy wiedzy, bazy projektów marketingowych oraz platformy komunikacyjnej Partnerów – możliwość bieżącej wymiany doświadczeń oraz pomysłów.

•   Pełne 100% prowizji za sfinalizowane przez Ciebie transakcje leasingowe i kredytowe – nie potrącamy żadnych prowizji pomiędzy Tobą a instytucjami finansowymi.

•   Realna możliwość osiągania dochodu netto powyżej 10 tys. zł miesięcznie już po 3 miesiącach od uruchomienia firmy.

•   Konsekwentna realizacja długofalowej strategii marketingowej rozwoju Sieci Partnerskiej GO-leasing, dzięki czemu będziesz działał pod najbardziej rozpoznawalną marką ogólnopolskiego lidera na rynku brokerów leasingu.

Dołącz do najlepszych! Razem zrobimy więcej!

Sprawdź, jakie jeszcze korzyści przyniesie Ci udział w naszym zespole – wyślij swoją aplikację (CV oraz list motywacyjny) z podaniem w tytule wiadomości nazwy miasta, w którym chcesz prowadzić oddział GO-leasing na adres: partnerzy@go-leasing.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Więcej informacji uzyskasz także pod tel. 698 647 649 (Grzegorz Olszewski).

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)”.

Powiązane artykuły


Jak zadbać o obustronne korzyści między instytucją a partnerem?

Postaw na eksperta - wywiad z Pawłem Dunajem, właścicielem gdyńskiego oddziału GO-leasing

Franchising.pl o zarabianiu na leasingu

Franchising.pl o funkcjonowaniu w sieci GO-leasing

Franchising.pl - GO-leasing po porządkach

Certyfikat Etyczny dla GO-leasing

TVP: GO-leasing Kosynierem Przedsiebiorczości

Gazeta Finansowa: Liderzy Finansjery 2017