twitter
facebook

Leasing online: Kalkulatory leasingu i kredytu samochodowego

Wprowadź dane do kalkulatora

Wprowadź dane do kalkulatora

Liczba miesięcy
Wartość pojazdu brutto (zł)
Wpłata własna (%)
przetwarzanie formularza


Chcesz sprawdzić, ile wyniesie miesięczna rata leasingu lub kredytu samochodowego? Skorzystaj z kalkulatorów leasingowych i kredytowych na GO-leasing. Narzędzie ułatwia wzięcie szybkiego leasingu online dla każdej formy działalności gospodarczej. Niezależnie od tego czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę cywilną czy spółkę prawa handlowego, pomożemy Ci uzyskać leasing już od pierwszego dnia działalności.

Kalkulator leasingu uwzględnia aktualną stawkę WIBOR oraz przeciętne oprocentowanie stosowane przez leasingodawców. Dzięki niemu możesz szybko poznać ratę leasingową, wypełnić prosty wniosek leasingowy i poznać wstępną decyzję. Jeśli chcesz sprawdzić dokładną i najbardziej korzystną kalkulację Twojego leasingu – skontaktuj się z nami.

Jak działa kalkulator leasingu?

Kalkulator leasingowy analizuje wprowadzone parametry finansowania, obejmujące m.in. rodzaj przedmiotu, jego wartość czy wysokość opłaty wstępnej wyrażonej procentowo. Narzędzie porównuje oferty leasingu kilkudziesięciu zaufanych firm leasingowych z którymi od lat współpracujemy takich jak Alior Leasing, Idea Getin Leasing, BNP Paribas, Millennium Leasing, Leasing Polski, Leaselink czy Vehis. Na końcu algorytm dokonuje selekcji i dopasowuje dane rozwiązanie w zależności od np. wybranej liczby rat czy wkładu własnego.

Dzięki obliczeniom kalkulatora leasingu sprawdzisz dokładną wysokość opłat leasingowych:

  • miesięcznej raty,

  • opłaty wstępnej,

  • wykupu leasingowanego przedmiotu.

Po wyświetleniu wyników możesz wypełnić krótki wniosek na wygodny leasing przez internet. W ten sposób szybko poznasz wstępną decyzję leasingową – przy minimum formalności i bez względu na to, gdzie akurat jesteś. Maksymalnie prosto i bezpiecznie!

Kalkulator leasingowy - jak obliczyć ratę finansowania?

Obliczenie miesięcznej opłaty przez kalkulator leasingu jest niezwykle proste. Wystarczy kilka kroków:

  1. Wybierz przedmiot (jeśli nie ma go na liście, należy wpisać jego nazwę).

  2. Zaznacz kategorię środka trwałego, który chcesz wyleasingować (np. samochód osobowy, dostawczy czy sprzęt IT).

  3. Wybierz rok produkcji danego przedmiotu leasingu.

  4. Wprowadź wartość netto w PLN.

  5. Zaznacz preferowany okres finansowania.

  6. Wybierz wysokość opłaty wstępnej i określ wysokość wykupu w %.

  7. Gotowe! Otrzymasz proponowaną wysokość raty leasingowei i możesz teraz przejść do wniosku online. Oczekiwałeś innej raty? Żaden problem – zmień wartości podane w kalkulatorze leasingowym i dostosuj ratę do własnych potrzeb.

Kalkulator leasingu jest narzędziem darmowym, stworzonym w celu prostego i szybkiego obliczenia kosztów finansowania. Możesz korzystać z niego wielokrotnie i zmieniać poszczególne parametry, aby sprawdzić, jak wpłynie to na wysokość raty leasingowej.

Pamiętaj, że oferta leasingowa może zostać dopasowana do Twoich potrzeb – jeśli szukasz nietypowego rozwiązania, skontaktuj się z naszymi doradcami.

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora leasingu?

Ekspresowe obliczenie raty finansowania w kalkulatorach leasingowych nie jest ich jedyną zaletą. Kalkulacje pozwalają dodatkowo stwierdzić, co będzie lepsze dla Twojej firmy: leasing czy kredyt lub leasing czy zakup gotówką.  Narzędzie daje pogląd na to, jakie działanie będzie w danym wypadku najbardziej opłacalne. Jeśli nie jesteś pewny jaka forma finansowania będzie dla Ciebie najlepsza, sprawdź nasz kalkilator korzyści podatkowych, w którym szybko porównasz kalkulację leasingu, pożyczki, kredytu i zakupu za gotówkę.

Kalkulator pomoże podjąć Ci też decyzję, czy lepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy będzie leasing z niskim, wysokim wykupem lub bez wpłaty własnej.

 

kalkulator korzysci go leasing 3

Kalkulatory leasingowe na wszystkie przedmioty leasingu

W kalkulatorze GO-leasing możesz szybko poznać ratę dla każdego przedmiotu, który może być objęty finansowaniem. Sprawdzisz w nim nie tylko opłatę miesięczną za leasing samochodu osobowego, ale także innych pojazdów, maszyn i urządzeń, sprzętu komputerowego, nieruchomości, motocykli, jachtów, motorówek i wielu innych środków trwałych. Nasz kalkulator leasingowy obejmuje najczęściej występujące przedmioty leasingu. Jeśli chcesz sfinansować przedmiot, którego nie ma w naszym kalkulatorze, skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Kalkulator leasingu samochodowego

Auta są najpopularniejszymi środkami trwałymi dla tego rodzaju finansowania. W kalkulatorze leasingu na samochody osobowe i dostawcze możesz sprawdzić propozycje finansowania dla nowych i używanych modeli takich marek jak Skoda, Kia, Hyundai, BMW, Mercedes, Audi, Toyota, Ford i wiele innych.

Pojazdy Pojazdy w GO-leasing sfinansujesz zarówno w leasingu operacyjnym jak i w leasingu finansowym. Dodatkowo oferujemy kredyty samochodowe oraz pożyczkę leasingową. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne pakiety OC/AC oraz ubezpieczenia GAP. Nowością jest również możliwość dokupienia dodatkowej gwarancji – więcej o tym dowiesz się tutaj.

OBLICZ LEASING NA SAMOCHÓD

Kalkulator leasingowy transportu ciężkiego

Prowadzisz firmę działającą np. w branży transportowej, produkcyjnej lub usługowej i chcesz sfinansować przedmiot zaliczany do tzw. transportu ciężkiego? W kalkulatorze GO-leasing sprawdzisz ratę leasingu dla takich środków trwałych, jak samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, ciągniki siodłowe, pojazdy wolnobieżne, a także różnego rodzaju przyczepy i naczepy. Finansujemy całe zestawy pojazdów cięzarowych oraz pojazdy specjalistyczne takie jak lawety, betoniarki, wywrotki czy silosy.

SPRAWDŹ WARUNKI OFERTY 

Kalkulator leasingu autobusów i autokarów

Dzięki naszemu urządzeniu do kalkulacji obliczysz także ratę dla pojazdów o nieco większych gabarytach, przeznaczonych do przewozu osób. Kalkulator obliczy warunki leasingu dla autobusów i autokarów takich marek, jak np. Mercedes-Benz, MAN, DAF, Kamaz czy Bova. Kalkulacje są możliwe również dla różnych typów pojazdów w tej kategorii – wysokopodłogowych, niskopodłogowych, Tourist Class, Standard Class, Comfort Class czy Luxus Class.

POZNAJ RATĘ FINANSOWANIA

Kalkulator leasingu motocykli

Jednoślady mogą być dobrą alternatywą dla samochodów, szczególnie w dużych miastach; świetnie sprawdzają się też w branży gastronomicznej. Narzędzie do obliczania kosztów leasingu pozwala na poznanie warunków finansowych nie tylko dla popularnych motocykli (Suzuki, Yamaha, Honda, KTM), ale dodatkowo skuterów, quadów czy trójkołowców.

SZCZEGÓŁY OFERTY

Kalkulatory na inne przedmioty leasingu

Narzędzie umożliwia wykonanie kalkulacji dla pozostałych środków trwałych, które można sfinansować leasingiem. W naszej ofercie mamy:

Chcesz wiedzieć więcej? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serię Q&A o leasingu, tematyce finansowej i podatkowej, którą stale aktualizujemy. Dodatkowo stale publikujemy artykuły opisujące nowości ze świata leasingu czy motoryzacji.

 

 Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

799 350 537

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce