twitter
facebook

GF: GO-leasing - eksperci leasingu online

GOnews ico

"Istnieje na rynku od 8 lat. Skupia ponad 120 doradców w 60 oddziałach w całej Polsce. Współpracuje z 40 firmami leasingowymi, oferując najpopularniejsze formy finansowania samochodów, maszyn i urządzeń. To największa partnerska sieć brokerów leasingu w kraju. Nazywa się GO.. GO-leasing" - pisze o nas najnowsza "Gazeta Finansowa".

Zrobisz z nimi ALL

Zaczynali od skromnego, jednego biura w Olsztynie. Byli jedni z pierwszych, którzy do promocji wykorzystali mało znane jeszcze narzędzie Google Adwords. Wkrótce rozrośli się o kolejne oddziały, by pod koniec 2017 r. mieć ich już 60. Z naturalną rotacją ten wynik udaje się utrzymać do dziś. – Wiedzieliśmy, że jako pośrednikowi finansowemu, trudno będzie konkurować z wielkimi firmami leasingowymi – wspomina Grzegorz Olszewski, Prezes Zarządu i zarazem Dyrektor Generalny GO-leasing. – Zaproponowaliśmy więc klientom innowacyjne produkty, których nikt nie oferował. Rozpoczęliśmy z sukcesem prezentować korzyści „Leasingu All Inclusive”, który z czasem klienci poznali jako wynajem długoterminowy. Po latach mamy satysfakcję że byliśmy jednym z pierwszych ewangelizatorów tego rozwiązania w Polsce – przyznaje z dumą Olszewski.

Leasing przez internet i z botem

W 2019 r. byli już pewni, że czas oferowania leasingu tradycyjnymi kanałami przechodzi do lamusa. – Rozpoczęliśmy więc prace nad możliwie najpełniejszym oddaniem procesu wyszukania finansowania, wyliczenia raty, złożenia wniosku i natychmiastowego poznania  wstępnej decyzji leasingowej na każdy przedmiot online bezpośrednio klientowi – mówi Prezes GO-leasing. Dodatkowo szukali nowych kanałów komunikacji i sprzedaży.

Tak powstał pomysł, aby wykorzystać (po raz pierwszy na świecie) komunikator Messenger. Przez stworzonego od podstaw GObota klient każdego dnia i nocy może poznać wysokość raty dowolnego przedmiotu zostawiając automatycznie swoje dane kontaktowe dla doradcy. Dzięki zintegrowanej platformie LeasinGOnline finansowanie realizowane jest szybko, prosto, wygodnie i bezpiecznie.

ban loPandemia im nie straszna

Gdy przyszły miesiące „inne od wszystkich” powstał kolejny pomysł, który światło dzienne ujrzał w maju 2020 roku. Produkt „Leasing z gwarancją zwrotu” samochodu w każdym momencie umowy bez konsekwencji okazał się tak bardzo dopasowanym rozwiązaniem na czas kryzysu, że musiano organizować webinaria pt. „Gdzie jest haczyk?”. – Haczyka oczywiście nie ma, a oferta odpowiada na aktualne potrzeby przedsiębiorców, ale i klientów indywidualnych – wyjaśnia Grzegorz Olszewski. – Na przełomie marca i kwietnia ur. zaczęli do nas wydzwaniać klienci, którzy pytali, czy w obliczu pandemii mogą zrezygnować z wcześniej podpisanej umowy, bo boją się o swoją przyszłość. Stworzyliśmy więc pierwszy i jedyny na rynku produkt na leasing nowego samochodu z gwarancją zwrotu i to zwrotu w każdym momencie umowy, bez dodatkowych kar czy opłat. Pomagamy też klientom szybko sprzedać samochód i w całkowicie transparentny sposób rozliczamy umowę. Przy rozliczeniu klient nie płaci odsetek od niespłaconych rat leasingowych i wykupu – bierzemy pod uwagę tylko kapitał pozostały do spłaty – wyjaśnia Grzegorz Olszewski. W ten sposób, gdy firmy skupione w Związku Polskiego Leasingu odnotowały spadek aktywów finansowanych leasingiem na poziomie 10,1%, spadki r/r w GO-leasing wyniosły jedynie 6,4%.

ban auto


Let’s GO auto!

„Leasing z gwarancją zwrotu” stał się szybko pilnie poszukiwanym produktem, który wymusił powstanie oddzielnej strony – outletu samochodów z nową ofertą finansowania. W ten sposób, szybko i zwinnie, w styczniu 2021 roku (rok po stracie platformy LeasinGOnline i GObota), powstała nowa odsłona platformy GO-auto.pl.

Klienci mogą wybierać już spośród 5000 nowych samochodów ponad 20 marek, w większości dostępnych od ręki. Serwis z zaawansowanymi funkcjami wyszukiwania, filtrowania oraz sortowania umożliwia klientowi rezerwację samochodu i złożenia wniosku online na takich parametrach jakie będą dla niego optymalne. Oferta dotyczy samochodów osobowych i dostawczych, dla firm i konsumentów.

gf eksperci leasingu online m

Tagi: gazeta finansowa, go leasing

Data publikacji: 19/04/2021

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

799 350 537

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce