twitter
facebook

Spółka GO-leasing z tytułem "Perły Polskiego Leasingu 2021"

GOnews ico

Decyzją Redakcji "Gazety Finansowej" Spółka GO-leasing otrzymała tytuł "Perły Polskiego Leasingu 2021". Firma została wyróżniona "za nowoczesne, innowacyjne i wygodne narzędzia wspierające zakup leasingu w konfiguracjach określonych przez klienta".

W ramach organizowanego co roku plebiscytu, "Gazeta Finansowa" wyróżniła tytułem "Perły Polskiego Leasingu" 3 firmy, które znalazły najlepszy sposób na wsparcie swoich klientów, a także tych, którzy pamiętają, jak ważni są ich pracownicy. "W tym specyficznym czasie to właśnie od zaangażowania tych ostatnich zależy w dużej mierze satysfakcja kontrahentów" - czytamy w komunikacie GF.

Redakcja doceniła nie tylko nowatorskie rozwiązania sprzedażowe, ale też jedyne na rynku leasing z gwarancją zwrotu wpisujący się w potrzeby klientów w czasie obecnego kryzysu związanego z pandemią.


Uzasadnienie przyznania tytulu "Perły Polskiego Leasingu 2021" brzmi:

"Za nowoczesne, innowacyjne i wygodne narzędzia wspierające zakup leasingu w konfiguracjach określonych przez klienta.
Leasing z Gwarancją Zwrotu samochodu i rozliczenia umowy w dowolnym momencie jej trwania, bez dodatkowych kar czy opłat oraz konieczności zapłaty wszystkich pozostałych opłat leasingowych. To narzędzie, które daje poczucie bezpieczeństwa i wygody w każdej chwili trwania umowy, bez względu na to, czy firma dynamicznie się rozwija czy dotknął ją gospodarczy kryzys lub inne trudne do przewidzenia okoliczności (jak te z COVID-19)".

Obok GO-leasing wyróżnienia otrzymali także: Idea Getin Leasing oraz Business Lease.


Baner Perły Polskiego Leasingu 2021

Wyróżnienie odczytujemy jako docenienie naszych starań o to, by Klient czuł się zawsze spokojnie i bezpiecznie
- mówi Grzegorz Olszewski, prezes zarządu i dyrektor generalny GO-leasing. - Uważamy, że wybierając leasing jako formę finansowania samochodu, klient nie powinien martwić się o to co stanie się z jego finansami gdy spotka się z przeciwnościami niezależnymi od niego. A taką sytuację przeżywało i nadal doświadcza wielu przedsiębiorców i klientów indywidualnych w obliczu pandemii. Stąd właśnie pomysł na produkt "Leasing z gwarancją zwrotu" samochodu bez konsekwencji w każdym momencie umowy - wyjaśnia Olszewski.

Więcej o "Leasingu z gwarancją zwrotu" przeczytasz tutaj >

Innym sposobem na zdobycie szacunku u klientów, GO-leasing uznało możliwość otrzymania finansowania na wszystko przez intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie LeasinGOnline. - To klient wybierając dowolny przedmiot do sfinansowania (nowy i używany) powinien szybko policzyć i poznać wysokość przyszłej raty. Co więcej, powienien też mieć możliwość złożyć online wniosek i poznać wstępną decyzję leasingową od ręki. Klient powinien sam zdecydować na jakich parametrach jest w stanie przyjąć finansowanie, zaś szczegóły przyszłego kontraktu omówić z ekspertem leasingu, z którym może spotkać się też osobiście blisko siebie, na terenie całego kraju - wyjaśnia prezes Go-leasing.

Więcej o "LeasinGOnline" przeczytasz tutaj >

GO-leasing to czołowa, dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu i kredytów samochodowych. Obsługuje klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracuje z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi firmami leasingowymi i bankami – dzięki temu wie, gdzie otrzymasz leasing lub kredyt samochodowy najkorzystniej. To firma niezależna, pracuje w imieniu i na rzecz swoich klientów, wybierając dla nich bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe.


Skan artykułu na temat Pereł Polskiego Leasingu 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: perły polskiego leasingu

Data publikacji: 16/04/2021

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

881 22 10 10

tomasz.rzydzik@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce