twitter
facebook

Złoty Certyfikat Rzetelności 2021 dla GO-leasing

1gonews new49

XI Gala Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelnej Firmy już za nami. W czasie tegorocznej edycji rozdano ponad 114 wyróżnień.

Certyfikaty odebrały te firmy, dla których priorytetem jest uczciwość i rzetelność. Na liście laureatów, kolejny raz znalazła się także firma GO-leasing.

Rzetelna Firma 2021

Gala rozdania Certyfikatów Rzetelność odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton. XI edycja to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu jego uczestnicy mieli okazję spotkać się osobiście.


Jak podkreślił prezes Krajowego Długów Biura Informacji Gospodarczej SA Adam Łącki - To bardzo ważny wieczór dla polskich przedsiębiorców, bo pokazuje że nawet w trudnych czasach szacunkiem i uznaniem cieszą się takie cechy, jak uczciwość, solidność i wiarygodność. 

BIG wiosną 2021 roku przeprowadziło badanie. Respondenci zostali zapytani o to, czy według nich rzetelnym firmom łatwiej przetrwać kryzys wywołany pandemią. Twierdząco odpowiedziało 80% ankietowanych.

rzetelna firma statuetki 2021

rzetelna-firma-statuetki-2021

Co to jest Rzetelna Firma?

Rzetelna Firma jest programem dla przedsiębiorców, którzy kierują się przede wszystkim rzetelnością i uczciwością w biznesie – zarówno wobec swoich Klientów, jak i kontrahentów oraz wszystkich podmiotów, z którymi przyszło im współpracować. 

W ramach programu firmy otrzymują Certyfikat Rzetelności, który jest dowodem na solidność i wypłacalność przedsiębiorców. Rzetelna firma skupia ponad 40 000 przedsiębiorstw z całej Polski i wszystkich gałęzi gospodarki.

W Programie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy m.in. nie widnieją na liście dłużników Krajowego Rejestru Długów i zobowiązują się do przestrzegania Kodeksu Etycznego oraz 5 przykazań Rzetelnej Firmy:


    Wyznacz cel poza zyskiem

    Traktuj klientów z szacunkiem

    Dbaj o swoich pracowników

    Zaangażuj się społecznie

    Myśl o środowisku

Treść Kodeksu Etycznego jest dostępna
pod tym adresem.

GO-leasing ze Złotym Certyfikatem Rzetelności

Na liście laureatów znalazła się także nasza firma.
- Otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności 2021, który jest świadectwem najwyższych standardów prowadzenia biznesu. Wśród wartości którymi się kierujemy można wyróżnić nie tylko uczciwość oraz wysoką etykę zawodową, ale także odpowiedzialność, profesjonalizm i dbałość o interes Klientów - mówi Grzegorz Olszewski, Prezes Zarządu Spółki GO-leasing. - Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dobre relacje w biznesie i rzetelność, dlatego to dla nas priorytet. Dziękujemy za okazane zaufanie! Praca w imieniu i na rzecz naszych klientów to misja, którą staramy się każdego dnia wypełniać jak najlepiej - dodaje Olszewski.

Więcej o GO-leasing: Poznaj ekspertów leasingu
Tagi: leasing, nagroda

Data publikacji: 30/09/2021

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

799 350 537

biuro@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce