twitter
facebook

Nowości

O czym należy pamiętać planując wyjazd zimowy?

Okres zimowy wymaga od użytkowników samochodow osobowych kilku czynności, które sprawią, że pogoda nie zaskoczy nas podczas zimowego wypoczynku. O czym powinniśmy pamiętać przygotowywując się do zimowego wyjazdu na narty?

Czytaj więcej »

Data publikacji: 10/01/2022

Złoty Certyfikat Rzetelności 2021 dla GO-leasing

1gonews new49

XI Gala Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelnej Firmy już za nami. W czasie tegorocznej edycji rozdano ponad 114 wyróżnień. Certyfikaty odebrały te firmy, dla których priorytetem jest uczciwość i rzetelność. Na liście laureatów, kolejny raz znalazła się także firma GO-leasing.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 30/09/2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych – nowy system rusza już niedługo

W Krajowym Rejestrze Zadłużonych sprawdzimy m.in. czy wobec przyszłego kontrahenta wszczęto postępowanie upadłościowe. System ma być ogólnodostępny dla każdego w Internecie. KRZ zostanie uruchomiony pod koniec 2021 r.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 23/09/2021

Niższa składka zdrowotna i nowy projekt w Polskim Ładzie

Ministerstwo Finansów po konsultacjach dotyczących kwestii podatkowych w Polskim Ładzie zdecydowało się na zmiany dotyczące przede wszystkim składki zdrowotnej. Jednocześnie resort w projekcie uwzględnił m.in. podatek od przedsiębiorstw korporacyjnych.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 13/09/2021

Krajowy System e-Faktur rusza już niedługo

Rząd rozpoczyna pracę nad nowelizacją ustawy VAT, która ma m.in. wprowadzić system KSeF. Rozwiązanie będzie umożliwiało wystawianie nowych faktur ustrukturyzowanych, obok obecnych już dokumentów papierowych i elektronicznych. Pierwsze testy rozpoczną się w październiku 2021 r.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 31/08/2021

Coraz większe zainteresowanie autami elektrycznymi i hybrydowymi

Wyniki najnowszego badania EY Mobility Lens Consumer Index świadczą o zwiększonym zainteresowaniu samochodami z napędem elektrycznym i hybrydowym. Ponad 40% planuje zakup takiego auta. Ekologiczna motoryzacja ma dużą szansę na zdominowanie globalnego rynku w ciągu kilku lat.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 19/08/2021

Nawet 300 000 zł w ramach dotacji na cyfryzację dla MŚP

Program operacyjny Inteligentny Rozwój (POIR) przewiduje uruchomienie konkursu dla sektora MŚP, w którym można uzyskać grant na cyfryzację. Planowany budżet wynosi 110 mln złotych. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpocznie nabór we wrześniu 2021 roku.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 17/08/2021

Udane początki programu „Mój Elektryk”

Program dofinansowań do samochodów elektrycznych  „Mój Elektryk” cieszy się dużą popularnością, pomimo uruchomienia go stosunkowo niedawno. Do tej pory złożono kilkaset wniosków na kwotę ponad 8 mln złotych. 2 sierpnia NFOŚiGW uruchomiło nabór instytucji finansowch, w związku z dopłatami w leasingu.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 13/08/2021

Leasing w coraz lepszej formie. Wyniki raportu ZPL za I połowę 2021 r.

Leasing w coraz lepszej kondycji! Branża leasingowa w I połowie 2021 roku zdołała przełamać ujemne dynamiki sprzed dwóch ostatnich lat. Udzielono finansowań na łączną kwotę ponad 40 mld złotych przy dynamice na poziomie 36,2%. Przedstawiamy szczegółowe wyniki raportu Związku Polskiego Leasingu i prognozy na resztę 2021 roku.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 10/08/2021

Program dofinansowań do samochodów elektrycznych i wodorowych „Mój Elektryk” już aktywny!

12 lipca 2021 r. uruchomiono program dofinansowań do samochodów elektrycznych i wodorowych „Mój Elektryk”. Można otrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy bezzwrotnej dotacji. Kto może ubiegać się o dofinansowanie i czy będzie można z niego skorzystać w ramach leasingu?

 

Czytaj więcej »

Data publikacji: 13/07/2021

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 ... 7Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

523 079 977

biuro.bydgoszcz@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce