twitter
facebook

Nowości

Program dofinansowań do samochodów elektrycznych i wodorowych „Mój Elektryk” już aktywny!

12 lipca 2021 r. uruchomiono program dofinansowań do samochodów elektrycznych i wodorowych „Mój Elektryk”. Można otrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy bezzwrotnej dotacji. Kto może ubiegać się o dofinansowanie i czy będzie można z niego skorzystać w ramach leasingu?

 

Czytaj więcej »

Data publikacji: 13/07/2021

Czym jest koszt uzyskania przychodu? Najważniejsze informacje

Koszt uzyskania przychodu jest ściśle związany z prowadzeniem działalności gospodarczej w oparciu o rozliczenia na podstawie podatku liniowego i zasad ogólnych. Co można wrzucić w koszty, a które wydatki nie mogą nim być? W jaki sposób odliczyć koszty uzyskania? Odpowiedzi na te i inne pytania w artykule.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 08/07/2021

Pakiet uszczelnień w Polskim Ładzie - koniec nieopodatkowanej sprzedaży aut po leasingu

Zmiany podatkowe w związku z Polskim Ładem. Nowy pakiet uszczelniający dotyczy m.in. samochodów poleasingowych, pracy na czarno czy obrotu bezgotówkowego. Szczegóły nowych przepisów w artykule.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 08/07/2021

Na czym polega amortyzacja środków trwałych w firmie?

Jaka jest różnica między amortyzacją degresywną a liniową? Kiedy można dokonać jednorazowego odpisu amortyzacyjnego? Oto najważniejsze rzeczy, które trzeba wiedzieć o amortyzacji środków trwałych w przedsiębiorstwie. 

Czytaj więcej »

Data publikacji: 05/07/2021

Ubezpieczenie GAP w leasingu – na czym polega?

Ubezpieczenie GAP nie jest obowiązkowe, choć może przynieść dużo korzyści dla leasingobiorcy czy kredytobiorcy. Ochrona tego typu jest nieoceniona w przypadku kradzieży samochodu lub szkody całkowitej. Sprawdź najważniejsze informacje o ubezpieczeniu GAP w leasingu.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 02/07/2021

Rynek motoryzacyjny w Polsce (maj 2021 r.) - wyniki raportu Samar

Wyniki najnowszego raportu IBRM Samar świadczą o bardzo dobrej kondycji rynku motoryzacyjnego w Polsce. Przedstawiamy aktualne statystyki za maj 2021 r. Które samochody są najpopularniejsze? Ile sprzedano aut osobowych w maju? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej »

Data publikacji: 18/06/2021

Czym jest leasing i jakie są jego rodzaje?

1gonews new47

Leasing to nie tylko samochody, ale też maszyny rolnicze czy nawet nieruchomości. Dodatkowo z tej usługi skorzystają także osoby bez własnej firmy. Co to jest leasing i na jakie typy można go podzielić? W jaki sposób wybrać odpowiednią ofertę? Oto garść przydatnych porad dla laików i nie tylko!

Czytaj więcej »

Data publikacji: 14/06/2021

GF: GO-leasing - eksperci leasingu online

GOnews ico

Istnieje na rynku od 8 lat. Skupia ponad 120 doradców w 60 oddziałach w całej Polsce. Współpracuje z 40 firmami leasingowymi, oferując najpopularniejsze formy finansowania samochodów, maszyn i urządzeń. To największa partnerska sieć brokerów leasingu w kraju. Nazywa się GO.. GO-leasing.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 19/04/2021

Spółka GO-leasing z tytułem "Perły Polskiego Leasingu 2021"

GOnews ico

Decyzją Redakcji "Gazety Finansowej" Spółka GO-leasing otrzymała tytuł "Perły Polskiego Leasingu 2021". Firma została wyróżniona "za nowoczesne, innowacyjne i wygodne narzędzia wspierające zakup leasingu w konfiguracjach określonych przez klienta".

Czytaj więcej »

Data publikacji: 16/04/2021

GOnews: Wyniki GO-leasing 2020

GOnews ico

Minął I kwartał roku, my zaś podsumowujemy ubiegły rok. Wartość transakcji Sieci GO-leasing w 2020 roku to aż 175,25 mln zł. Podpisano 2014 kontraktów leasingowych

Czytaj więcej »

Data publikacji: 14/04/2021

Strona 1 z 31 1 2 3 4 5 ... 31Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

728 994 925

marcin.goral@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce