twitter
facebook

Nowości

Firmy leasingowe prestrzegają przed oszustami

Klienci firm leasingowych bywają namawiani przez pośredników, zajmujących się wywożeniem pojazdów z Polski do Francji, do zawierania umów leasingowych, a następnie podnajęcia aut. Z takiej inwestycji obiecywane są ogromne zyski, reklamowane jako dochód pasywny. Często jednak klient firm leasingowej nie ma świadomości ryzyka, jakie za tym idzie oraz kontroli nad tym, co się dzieje z pojazdem. Nie wie, gdzie się znajduje, ani kto go użytkuje – przestrzega w swoim komunikacie Związek Polskiego Leasingu

Czytaj więcej »

Data publikacji: 31/03/2022

Leasing a Polski Ład

uty jest pierwszym miesiącem, w którym przedsiębiorcy będą zobowiązani zapłacić zaliczki na podatki i składkę zdrowotną zgodnie z nowymi wytycznymi. W sieci i przestrzeni publicznej nie brakuje negatywnych wypowiedzi ze strony zdezorientowanych przedsiębiorców i ich księgowych. W niniejszym artykule postanowiliśmy podsumować najważniejsze zmiany związane z nową ustawą i odpowiedzieć na pytanie, czy w świetle zmian podatkowych w 2022 roku leasing nadal jest opłacalny?

Czytaj więcej »

Data publikacji: 18/02/2022

Wyniki branży leasingowej w 2021 roku

Pandemia branży leasingowej nie straszna. Związek Polskiego Leasingu zaprezentował wyniki za rok 2021. Okazuje się, że branża leasingowa dzielnie stawia czoła pandemii i pochwalić się może rekordowym obrotem na poziomie 88 miliardów zł.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 17/02/2022

Rejestracje samochodów osobowych w Europie w 2021

Europejskie Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) opublikowało statystyki dotyczące rejestracji nowych samochodów osobowych w Europie w roku 2021. Jak z kryzysem poradzili sobie poszczególni producenci?

Czytaj więcej »

Data publikacji: 04/02/2022

Koniec z wyrabianiem nowych tablic rejestracyjnych

Od 31 stycznia 2022 kupując samochód używany zarejestrowany w kraju, nie ma obowiązku wymiany tablic rejestracyjnych na nowe, z oznaczeniem właściwym dla naszego województwa.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 02/02/2022

Polski Ład a wykup samochodu z leasingu. Jest rozwiązanie korzystne dla przedsiębiorców.

Zmiany podatkowe wprowadzone w roku 2022 znacznie utrudniły sprzedaż auta wykupionego przez przedsiębiorców po zakończeniu umowy leasingowej. Z dniem 1 stycznia, Polski Ład wydłużył czas niezbędny do zwolnienia z opodatkowania podatkiem dochodowym z 6 miesięcy do 6 lat. Okazuje się, że przedsiębiorcy znaleźli korzystne rozwiązanie tego problemu.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 27/01/2022

Program "Mój Elektryk", czyli rządowe dopłaty do pojazdów elektrycznych

Z dniem 22 listopada, rządowy program „Mój elektryk” został uruchomiony w pełnej okazałości – o środki w formie dofinansowania starać się mogą już zarówno osoby fizyczne jak i firmy. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące programu.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 19/01/2022

Korzyści związane z posiadaniem samochodu elektrycznego

Samochody elektryczne w Polsce są coraz częściej wybieranym środkiem transportu. Według danych SAMAR, na koniec 2021 roku w Polsce zarejestrowanych było już ponad 40 000 samochodów z tzw. „wtyczką”, czyli samochodów z napędem hybrydowym typu „plug-in” oraz w pełni elektrycznych. Jakie korzyści niesie za sobą użytkowanie samochodu elektrycznego?

Czytaj więcej »

Data publikacji: 19/01/2022

O czym należy pamiętać planując wyjazd zimowy?

Okres zimowy wymaga od użytkowników samochodow osobowych kilku czynności, które sprawią, że pogoda nie zaskoczy nas podczas zimowego wypoczynku. O czym powinniśmy pamiętać przygotowywując się do zimowego wyjazdu na narty?

Czytaj więcej »

Data publikacji: 10/01/2022

Złoty Certyfikat Rzetelności 2021 dla GO-leasing

1gonews new49

XI Gala Złotych i Diamentowych Certyfikatów Rzetelnej Firmy już za nami. W czasie tegorocznej edycji rozdano ponad 114 wyróżnień. Certyfikaty odebrały te firmy, dla których priorytetem jest uczciwość i rzetelność. Na liście laureatów, kolejny raz znalazła się także firma GO-leasing.

Czytaj więcej »

Data publikacji: 30/09/2021

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 ... 7Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

519 602 624

pabianice@go-leasing.pl

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce